Media

Художниця Естер Анастасія Франчук виставила на аукціон свою картину, аби допомогти лікарям

http://prozak.info/Suspil-stvo/Hudozhnicya-Ester-Anastasiya-Franchuk-vistavila-na-aukcion-svoyu-kartinu-abi-dopomogti-likaryam?fbclid=IwAR13a5Vf12cHsywb0qhUoCPGGRFE6lxepYGLxAghEf3sNXw9N7lPkfc5q6E

В Ужгороді Естер вже знають за її дивовижними акварелями, в місті проходила її виставка в кав’ярні Indigo Shanti-Café. Нещодавно дівчина переїхала до Флоренції (Італія), де працює з Академією класичного мистецтва Флоренції і опинилась там саме в період розпалу пандемії коронавірусу. Вражена підтримкою італійців, яку вони всіляко надавали своїм лікарям, художниця надихнулася на проект, який би допоміг українським лікарям.
«Хочу зробити свій внесок у підтримку українських лікарів, — каже вона. — Для цього я вирішила намалювати картину, присвячену лікарям, які борються з Covid-19, і провести благодійний аукціон. Всі виручені кошти з продажу картини я передам в Фонд допомоги лікарям, що заразилися коронавірусом Нelpdoctors».
Картина «Промені надії» виставлена на аукціон на сторінці художниці (Esther-Anastasiia Franchuk) у соцмережі Фейсбук 7 травня. Торги під нею триватимуть 2 тижні — з 7 до 22 травня. Людина, яка запропонує найбільшу суму за картину, стане її власником, а кошти будуть перераховані до Фонду. Передача картини власнику буде здійснюватися поштою.
Загалом картини Естер продаються від $ 500 до 2,5 тис. На аукціоні за картину розміром 50х60 см художниця розраховує виручити не менше 10 тисяч гривень, хоча, каже, будь-яка допомога – це, звичайно, добре.
Додамо, що відсоток лікарів, які заражаються коронавірусною інфекцією, стрімко зростає. Незважаючи на те, що МОЗ України не публікує окремої статистики по лікарям, що захворіли на Covid-19, з кожним днем їхня кількість зростає. «Відсоток хворих короновірусом лікарів в нашій країні дуже великий! Тому наш обов'язок подбати про них, коли вони піклуються про нас!», — закликає художниця.
Сторінка художниці - https://www.anastasiiafranchuk.com/
Аукціон триває на її сторінці у соцмережі - https://www.facebook.com/100000181716528/posts/3561353663880656/?d=n